Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розпочалася виплата пенсій за квітень

На сьогодні органи Пенсійного фонду області спрямували на виплату квітневих пенсій 232,3 млн грн, що становить майже 21% місячної потреби. Відтак, центри поштового зв’язку забезпечені коштами для пенсійних виплат по 10 квітня, а банківські установи фінансуються день у день.

Пенсії представників силових структур профінансовані у повному обсязі, але кошти за додатковими відомостями будуть виплачуватися і надалі по мірі здійснення перерахунків. Наразі працівники Пенсійного фонду працюють у посиленому режимі, аби якомога скоріше військові пенсіонери одержали свої соціальні гарантії. Так, лише за чотири дні квітня опрацьовано 2232 пенсійні справи і здійснені належні перерахунки. Кошти виплачуються відразу після нарахувань, так би мовити «з коліс».

Органи Фонду нагадують колишнім військовослужбовцям, що в березні розпочато виплату перерахованих пенсій відповідно до наданих довідок уповноважених структур, в яких особи проходили службу – Міноборони, МВС, СБУ тощо. Але основна частина перерахованих пенсій, як і планувалося, буде виплачена в квітні з доплатами за три попередні місяці.

В області перерахунку підлягає майже 22 тис. справ військових пенсіонерів. На 1 квітня здійснено перерахунок 6,3 тис. пенсій, з яких виплати зросли у 4,6 тис. пенсіонерів силових структур. Як свідчить аналіз, пенсії полтавських військовослужбовців збільшилися, в середньому, на 1400 грн.

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області