Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Міський голова Кременчука зустрівся з учасниками концертного “BIGBAND” Тбіліської мерії (ФОТО, ВІДЕО)

З 25 по 27 квітня 2018 року у Кременчуці проходить VI Міжнародний джазовий фестиваль “ENERGY” ім. Дмитра Тьомкіна.

Його організаторами є Ігор та Наталія Лещенко, за підтримки Кременчуцької міської влади. У рамках фестивалю, до Кременчука завітав Концертний “BIGBAND” Тбіліської мерії у складі директора Кахи Маркозашвілі, піоністки Діні Вірсаладзе, співаків Маї Бараташвілі, Маріко Ебраладзе, Гіоргі Сухіташвілі. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Міський голова Віталій Малецький сьогодні зустрівся з гостями з Грузії. У дружній обстановці сторони ділилися своїми враженнями від фестивалю, цікавими фактами із життя Дмитра Тьомкіна, обговорили перспективи розвитку джазової музики.

Як зазначили Ігор та Наталія Лещенко, подібні фестивалі у місті Кременчуці почали проводитися саме за часів перебування при владі Віталія Малецького, спочатку на посаді  заступника міського голови, а вже тепер і міського голови. І сьогодні у джазової музики в Кременчуці є хороші перспективи.

Вдячність міському голові висловив і директор концертного “BIGBAND” Тбіліської мерії Каха Маркозашвілі, який зазначив, що завдяки особистому запрошенню Віталія Малецького, стала можлива поїздка групи до України і участь у концертах.

Зі свого боку міський голова висловив надію, що місто Кременчук запам’ятається гостям не тільки фестивалем, але й своєю гостинністю, а дружні, культурні, економічні зв’язки між Кременчуком та Грузією будуть дедалі розвиватися і міцнішати.