Ви тут:
Суспільство Україна 

Коли українці покладуть до своїх кишень нові гривневі та двогривневі монети

Українці зможуть потримати в руках нові монети – номіналом 1 і 2 гривні – вже після Дня трудящих 3 або навіть 4 травня. Про це повідомляє UBR.ua з посиланням на заступника голови правління Ощадбанку Антона Тютюна.

Невелику затримку банкір пов’язує виключно з об’єднанням святкових днів під першотравнем, що послідує за п’ятницею, 27 квітня, – заявленим Нацбанком офіційним днем ​​введення нових монет в грошовий оборот країни.

30 квітня буде вихідним днем ​​(що країна буде відпрацьовувати в суботу, 5 травня), так само як і 1 травня. І перший робочий день після 27 квітня – це 2 травня.

“З огляду на травневі свята, Нацбанк буде підкріплювати монетами свої теруправління та банки з 2 травня. Наприклад, наші регіональні управління підкріплюються в теруправліннях Національного банку, а там, де їх вже немає – в сусідніх. Потім велика робота має бути у інкасаторської служби та кас. Але, думаю, що столичні відділення зможуть запропонувати людям нові монети вже 3-4 травня, а в регіони вони поїдуть десь 7 числа “, – пояснив ситуацію Антон Тютюн.