Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Гадяцька міськрада придбала сміттєзбиральний автомобіль

Гадяцька міська рада для потреб комунального підприємства «Гадяч-житло», для забезпечення мешканців міста послугами зі своєчасного вивозу сміття, придбали новий сміттєзбиральний автомобіль.

Сміттєвоз на базі шасі КрАЗ-5401Н2-500 загальною місткістю бункера 18 метрів кубічних, спроектований на бокове завантаження контейнерів та має додаткове обладнання: відвал, грейферний захват. Постачальник – Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім Авто КрАЗ», пише “Базар Медіа в Україні”.

Придбання стало можливим завдяки залученню коштів з обласного екологічного фонду охорони навколишнього природного середовища – 50 відсотків та коштів міського бюджету – 50 відсотків. Загальна вартість придбаного автомобіля складає три мільйони шістдесят вісім тисяч п’ятсот гривень.

Технічні характеристики такого сміттєвозу, нададуть змогу збирати сміття у місті з усіх контейнерів. 

У минулі роки міська рада придбала та встановила 81 контейнер для збору твердих побутових відходів ємністю 0,75 метрів кубічних. Встановлення достатньої кількості сміттєвих баків дозволить очистити місто від забруднення та поліпшити якість обслуговування у сфері поводження з побутовими відходами.