Гадячани перемогли у змаганні з міні-футболу – Новини Полтавщини
Полтавщина Суспільство

Гадячани перемогли у змаганні з міні-футболу

В Хоролі відбулися фінальні змагання чемпіонату територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед юнаків 2002 р.н. і молодших.

У фінальних змаганнях брало участь 6 команд, переможці зональних змагань. Команди були розподілені на 2 підгрупи по 3 команди в кожній підгрупі. Переможці підгруп грали за 1-2 місця, команди, що зайняли другі місця зустрічалися за 3-4 місце. Перемігши команду Кобеляцького району 4-1, та зігравши внічию 2-2 з командою Хорольського району, гадяцькі спортсмени вийшли до фіналу, де з рахунком 3-1 перемогли команду Решетилівського району. Команда Гадяцького району, як переможець змагань, була нагороджена кубком та грамотою, кожен гравець команди отримав грамоту та медаль .