Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Чи реальними є зобов’язання полтавської влади зменшити викиди парникових газів у місті?

Міська влада Полтави рік тому затвердила головний енергетичний план міста, що зобов’язує знизити викиди парникових газів, стимулювати енергозбереження, розвивати громадський транспорт та зелені зони. В ньому очільники обіцяють за рахунок різноманітних заходів адаптувати місто до кліматичних змін вже до 2020 року.

Експерти з Громадських організацій “Еколтава” та “Екоклуб” проаналізували план дій сталого енергетичного розвитку Полтави (ПДСЕР) та готові пояснити яких реальних змін чекати у сфері енергетики та міської інфраструктури в найближчі роки.

17 квітня відбудеться презентація результатів аналізу за участю експертів, представників міської влади, авторів документу та громадських організацій.

З програмою заходу можна ознайомитися тут

Місце та час проведення: вул. Соборності, 36

Полтавська міська рада, депутатська кімната (2 поверх)

Початок о 14:00

“Еколтава” ініціює обговорення питання того на скільки план відповідає реальним потребам міста та що в ПДСЕР варто поліпшити на думку екологічних організацій.

           Запрошений експерт з природоохоронної організації “Екоклуб”(м. Рівне) – Дмитро Сакалюк розповість на скільки ефективними є заплановані заходи, та чи відчує місто реальні зміни найближчим часом.