Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

30 квітня: День гуцульської культури у Полтаві

30 квітня  о 14:00 на Театральній площі міста Полтава (вул. Соборності, 23) відбудеться ” День Гуцульської культури”.

Захід відбудеться за підтримки Полтавської та Івано-Франківської облдержадміністрацій, Верховинської районної ради та голови Комітету з питань культури і духовності, народного депутата України Миколи Княжицького.

День Гуцульської культури – це своєрідне театралізоване автентичне мистецьке свято, в якому беруть участь творчі колективи, майстри декоративно-ужиткового мистецтва зі столиці Гуцульщини – смт Верховини Івано-Франківської області.

На відвідувачів чекає багатогранна автентична культурно-мистецька програма. Творчі народні колективи демонструватимуть на сцені унікальне мистецтво Верховинщини – гуцульську співанку, запальні народні танці, гуцульське весілля, театральне мистецтво, показ автентичної гуцульської убирі (одягу) та багато інших видовищних культурно-мистецьких дійств.

На Театральній площі у виставкових палатках-павільйонах діятиме виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вишивки, ткацтва, кушнірства, бісероплетіння, писанкарства та інших видів народного мистецтва Гуцульщини – містечко майстрів.

Також верховинці будуть проводити майстер-класи з виготовлення гуцульського одягу, виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вдягання гуцульської княгині, танцю «Гуцулка» та інші.