Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Власників корів на Оржиччині інформують про ситуацію зі здачею молока

Власників корів на Оржиччині інформують про ситуацію зі здачею молока

Станом на 1 січня, в особистих селянських господарствах Оржицького району утримується близько 2800 корів. За останні 10 років, чисельність корів в домогосподарствах Оржиччини скоротилася на третину. Про це йдеться на сайті Оржицької РДА.

Основною причиною скорочення поголів`я є нестабільна ціна на молочну сировину, дорогі корми, старіння сільського населення. У той же час, господарі, які на даний час ще утримують в своєму господарстві худобу, окрім проблем вказаних вище, стикнулися з більш вагомою.

У деяких засобах масової інформації поширилася інформація про те, що в Україні збираються заборонити закуповувати молоко ІІ ґатунку, тобто, у населення. Наразі селяни стурбовані тим, що заборона приймати молоко приведе до того, що вони змушені будуть продавати своїх «годувальниць» на бійні. Тоді чисельність молочного стада в приватному секторі зійде нанівець, а на його відновлення можуть знадобитися роки.

“Посилаючись на інформацію прес-служби Мінагрополітики України повідомляємо, що новий Держстандарт якості молока, який набув чинності 1 січня, відтермінували до липня 2018 року. Проект рішення про відтермінування буде представлений для громадського обговорення. У проекті передбачається, що використання молока ІІ ґатунку обмежать для виробництва харчових продуктів після п`ятирічного перехідного періоду. Однак молоко від населення буде дозволено у виробництві кормів для тварин або казеїну”, – йдеться у повідомленні.

У той же час, виробникам молока (особистим домогосподарствам) потрібно усвідомити, що треба переходити на новий формат господарювання: дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог, щоб покращити якість виробленої продукції, наголошують у відділі економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації. Для цього, перш за все, потрібно мати доїльний апарат та забезпечити своєчасне охолодження молочної сировини. Для переходу на виробництво якісного молока населенню дається 5 років. Одним із шляхів вирішення цього питання є створення кооперативу. Члени кооперативу мають ряд переваг:

– ціна в кооперативі на молочну сировину дещо вища, ніж в середньому по району;

– плату проводять за кілограм зданого молока, що на 7-10 копійок більше, ніж за літр молока;

– регулярно проводять перевірку кількісних та якісних показників;

– члени кооперативу мають гарантований збут сировини та юридичну захищеність.

“Все це особливо важливо сьогодні, адже наша держава прагне вступити в Євросоюз, який ставить досить високі вимоги до якісних показників будь-якої сировини, в тому числі молочної, і об`єднання в кооперативи – ефективний спосіб підвищення якості молочної сировини в домогосподарствах населення та рівня конкурентоздатності на ринку молока”.