Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

В Україні створили бездротову світодіоїдну лампу

В Україні створили бездротову світодіоїдну лампу

Учений Олексій Тищенко вивів на краудфандингову платформу Indiegogo пристрій, створений аби урізноманітнити фотографічні шедеври поціновувачів Instagram та професійних фотографів. Це мобільна LED-лампа, яка може стати оригінальною підсвіткою для фотозйомки в нічний і сутінковий час. Всього за день кампанія зібрала потрібні $10 000, зараз на рахунку UniColor більше $14000 і 67 проданих пристроїв.

Інноваційність лампи полягає в тому, що вона бездротова, водонепроникна і має 400 різних режимів та 16 млн кольорів, якими можна управляти зі смартфона. Коштує таке чудо $150 за базову версію півметра завдовжки і $180 за метрову лампу. Щоправда, на Indiegogo все ще можна отримати стандартний набір всього за $80.

Лампа оснащена 120-градусною лінзою, яка мінімізує втрати світла і робить промінь більш концентрованим на відстані 2,5 м, стверджують розробники.

За допомогою UniColor, можна просто підсвічувати модель або створювати різні світлові ефекти при фотографуванні в нічний час. А головне, лампу можна використовувати як селфіпалку з підсвіткою (аксесуари для цього є в наборі).

Це не перше таке рішення на ринку – раніше краудфандинг профінансував схожі продукти Colorspike і Voyager. За словами розробників UniColor, українська лампа може все те ж саме, але за значно доступнішою ціною.


Джерело: ain.ua