Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинському ліцеї відкрили басейн

У Пирятинському ліцеї відкрили басейн

Учора у Пирятинському ліцеї урочисто відкрито басейн. Завдяки впровадженню реформи з децентралізації мрії пирятинців і амбітні плани стали реальністю. Це ще один яскравий приклад успішного розвитку і становлення нашої об’єднаної громади.

Офіційна частина розпочалася засіданням круглого столу. Міський голова Олексій Рябоконь привітав учасників цього заходу та подякував усім, хто взяв на себе відповідальність і долучився до реалізації проекту по реконструкції басейну Пирятинського ліцею. Підрядники були відзначені Подяками міської ради, адже завдяки їх професіоналізму та відповідальності, роботи успішно завершено, повідомляють у міській раді.

Раїса Андрейщук заступник міського голови, коротко презентувала досягнення об’єднаної  громади в розвитку освітньої галузі. Олександр Горбачов, директор Пирятинської дитячо-юнацької спортивної школи, проінформував про успіхи юних спортсменів-пирятинців. Валерій Головко зазначив, що сьогодні Пирятинська громада одна з тридцяти найуспішніших об’єднаних громад України, яка своїм прикладом яскраво демонструє зміни в нашій державі, – в ОТГ вже є сучасний ЦНАП, опорний заклад, реалізовані проекти співробітництва, а тепер і басейн. Тарас Кутовий також привітав присутніх із вдалим завершенням проекту, який має важливе значення для навчання, розвитку та здоров’я дітей.    

Захід продовжився вже в приміщенні басейну. Гості були запрошені до символічного перерізання стрічки, проте міський голова запропонував передати це урочисте право дітям. Довогочікувана мить настала – дівчатка з хвилюванням і задоволенням перерізали рожеву стрічку – басейн відкрито!   Свято продовжилося театралізованим дійством та показовим виступом на воді учнів Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи № 3.