Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині презентували План дій для підвищення рівня верховенства права

У Пирятині презентували План дій для підвищення рівня верховенства права

Пирятинською міською радою продовжується реалізація шведсько-українського проекту „Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні“, який реалізується Академією Фольке Бернадотта за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку (SIDA).

Учора у Центрі надання адміністративних послуг  відбулася презентація Плану дій для підвищення рівня верховенства права при наданні адміністративних послуг, пов’язаних із земельною сферою, сферами будівництва, архітектури та комунальної власності, розробленого Дорадчим комітетом м.Пирятин за рекомендаціями експертів Проекту, повідомляють у міській раді.

Про кроки Пирятинської міської ради, які плануються для підвищення рівня верховенства права у процесі надання адміністративних послуг, інформувала керуючий справами виконкому міської ради, заступник голови Дорадчого комітету ради Лариса Кочур.

Вона зазначила, що за умовами Проекту План дій буде реалізовано в  два етапи, відповідно до заходів, які затверджені розпорядженням міського голови від 02.03.2018 № 41. Основними напрямками діяльності на  першому етапі буде:  внесення змін в окремі  внутрішні нормативно-правові акти міської ради; реалізація кроків, пов’язаних із кадрами, шляхом формування індивідуальних профілів професійного розвитку, проведення навчань, запровадження наставництва; забезпечення розробки та впровадження порталу “SMART Пирятин“; налагодження комунікацій з мешканцями громади шляхом розробки дорожніх карт, послуг, візуальних матеріалів, електронних ресурсів та виконання Програми „Партисипативна демократія  в діяльності  Пирятинської міської ради“, затвердженої рішенням тридцять сьомої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання (перше пленарне засідання) від 28 лютого 2018 року      № 80.

На другому етапі продовжиться робота щодо впровадження в діяльності Пирятинської міської ради гендерної політики та стандартизації процесів надання послуг мешканцям за вимогами ISO 9001.

Після завершення презентації наші партнери побували в Пирятинському ліцеї на офіційному відкритті басейну та взяли участь у засіданні круглого столу.