Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся пленум Обласної організації ветеранів

У Полтаві відбувся пленум Обласної організації ветеранів 

Сьогодні, у Полтавській ОДА, пройшов пленум Полтавської обласної організації ветеранів. Присвятили зібрання 75-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та 31-ї річниці з дати заснування організації.

На пленумі були присутні: голова ради Полтавської обласної організації ветеранів Віктор Тесля та його перший заступник Микола Іванченко, голова громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Голуб, депутат обласної ради Генадій Коваленко, голови та члени ветеранських організацій районів та міст Полтавщини.


Головним питанням порядку денного стало питання “Про проведення естафети пам’яті до 70-річчяської визволення України від німецько-фашистських загарбників”.

” Цю естафету розпочали у Лисичанську Луганської області. Представники ветеранських організацій Полтавщини теж були за прошені на урочистості. Нас зустріли хлібом-сіллю, були проведені різноманітні культурні заходи, зустрічі з молоддю. Також ми вшанували пам’ять визволителів. Потім естафету перейняла Харківська область. На черзі Полтавська. На Полтавщині естафета розпочнеться 6 вересня у Котелевському районі, а фінішує 29 вересня у Кременчуці”, – зазначив голова ради Полтавської обласної організації ветеранів Віктор Тесля.

Розглянули учасники зібрання й організаційні питання Полтавської обласної ради ветеранів, а також ухвалили звернення до керівників держави стосовно зволікання виплати пенсій військовим пенсіонерам.

Наприкінці пленуму чудовий концерт його учасниками подарував Гребінківський хор ветеранів.