Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся перший етап конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора аеропорту “Полтава”

У Полтаві відбувся перший етап конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора аеропорту “Полтава”

Сьогодні, у Полтавській ОДА, відбулось засідання конкурсної комісії щодо проведення першого етапу відбору на заміщення вакантної посади генерального директора ПОКП “Аеропорт – Полтава”. Очолив комісію перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький.

Всього на конкурс поступило шість заявок від претендентів на посаду. Чотири надійшло з Полтаву, по одній з Кременчука і Кропивницького. Після розгляду документів членами комісії з’ясувалось, що чотири претендента не відповідають кваліфікаційним вимогам. Їхні кандидатури були відхилені. Двох претендентів що залишились запросять на наступне засідання конкурсної комісії для співбесіди, яке відбудеться 15 березня об 11:00.

“Директором полтавського міжнародного аеропорту повинен стати ефективний менеджер, який бачить шляхи його подальшого розвитку і бажає плідно працювати на цій посаді. Коли комісія відбере претендента, його кандидатуру повинна затвердити Полтавська обласна рада. Якщо претенденти комісію не задовольнять, буде оголошено новий конкурс”, – Андрій Пісоцький.