Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці реалізують проект поводження з твердими побутовими відходами

У Лохвиці реалізують проект поводження з твердими побутовими відходами

Цього року у Лохвиці реалізують проект  «Запровадження сучасної системи поводження з твердими побутовими відходами на територіях громад Лохвицького району Полтавської області «Очистим землю від сміття задля здорового життя».

Цей проект став одним із переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року.

рамках співпраці обласної ради з проектом «Реформа управління на сході України», що виконується GIZ за дорученням Уряду Німеччини, по 6 проектах співробітництва територіальних громад, в тім числі і по проекту «Очистим землю від сміття задля здорового життя!», існують і виконуються домовленості щодо спільного фінансування заходів.

Про це повідомили в Лохвицькій міській раді.

Завдяки цій співпраці на території Лохвицької ОТГ наразі вже збудовано 26 (із 33-х) запланованих контейнерних майданчика біля багатоквартирних будинків та закуплено тисячу індивідуальних євроконтейнерів для мешканців приватного житлового сектора. Одним з наступних етапів впровадження проекту буде придбання сміттєвоза із заднім завантаженням, заплановане на червень 2018 року.

Вже підписали угоду Полтавська обласна рада та Лохвицька міська рада.