Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відзначили 4-ту річницю з дня створення Національної гвардії України (ФОТО)

Сьогодні у Кременчуцькому батальйоні Національної гвардії України відбувся урочистий захід, присвячений 4-ій річниці з дня створення Національної гвардії України.
Кременчуцьких нацгвардійців зі святом сьогодні вітали представники міської влади на чолі із першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком, представники силових структур, військової частини А-1546, керівники промислових підприємств міста та гості військовослужбовців. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко подякував військовим в/ч 3059 за зразкове виконанням службових обов’язків, вагомий вклад у справу захисту  незалежності і цілісності нашої України, забезпечення громадського порядку у місті Кременчуці. Він вручив військовослужбовцям Грамоти та Листи подяки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та разом з командиром військової частини Олександром Аленіним – відзнаки Президента України за участь у антитерористичній операції.
Цього дня чимало теплих слів прозвучало на адресу кременчуцьких  нацгвардійців від гостей, які цього завітали цього дня до військової частини 3059. Чергові військові звання, Грамоти, Листи подяки, подарунки отримували сьогодні захисники України з нагоди 4-ої річниці з дня створення Національної гвардії України.
Творчі вітання підготували військовослужбовцям творчі колективи Міського палацу культури, КНВК №17 та вихованці дитячого садочку № 55.