Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Спеціалізовані служби транспортного забезпечення та зв’язку Полтавщини чекає комплексна перевірка

Спеціалізовані служби транспортного забезпечення та зв’язку Полтавщини чекає комплексна перевірка

Сьогодні відбулося засідання представників спеціалізованих служб транспортного забезпечення та зв’язку і оповіщення цивільного захисту Полтавської області.

 

Присутні розглянули два питання:
– Про підготовку до комплексної перевірки Державною службою України з питань надзвичайних ситуацій в частині виконання вимог законів;
– Про стан справ у підзвітній галузі, готовність до попередження виникнення надзвичайних ситуацій та реалізації заходів у боротьбі з негодою.

Як зазначив т. в. о. начальника Управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець, доповідаючи по першому питанню, найближчим часом дві служби цивільного захисту, а це служба транспортного забезпечення та служба зв’язку і оповіщення – будуть об’єднані. 12 – 22 березня проведуть комплексну перевірку.

«Наразі Управлінням оновлено та приведено у відповідність документацію: положення, плани реагування на надзвичайні ситуації та плани спеціальних служб на особливий період. Відповідно до розпорядження голови ОДА спеціалізовані служби цивільного захисту утворені райдержадміністраціями в районах та органами місцевого самоврядування в містах обласного значення», – зазначив Сергій Марчишинець.

Також розглянули, на зібранні питання щодо попередження надзвичайних ситуацій та ситуацію, що склалася в області у зв’язку з негодою.

Сьогодні в ночі Полтаву накрив другий циклон, у середу очікуймо третій. Температура на ранок була – 15-20 градусів. При ній соляно-піщана суміш якою посипані дороги не діє. На даний час всі вийшли обробляти дороги протиожеледним матеріалом. На основних державних дорогах ожеледицю ми ліквідували. Основні зусилля зараз на очистці під’їзних шляхів від снігу, очищення узбіч, для того щоб можна було прийнять новий циклон і було куди складати снігові маси. Обмеження в русі не було. Спеціалізована техніка, посипні матеріали, пальне є, – доповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області Анатолій Мягкохліб.

Під час негоди був обмежений рух між областями, але зараз він відновлений. Залишаються проблеми сполучення між Полтавою та деякими районами області. Тому присутні на зібранні рекомендували мешканцям Полтавщини утриматися від далеких поїздок. Залізниця, пошта, інші стратегічні об’єкти працюють у штатному режимі. Ситуація знаходиться на постійному контролі.