Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Роз’яснення Держпраці щодо надання допомоги на оздоровлення державним службовцям

Роз’яснення Держпраці щодо надання допомоги на оздоровлення державним службовцям

З питання надання допомоги на оздоровлення державним службовцям надає роз’яснення головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Ольга Шувакіна.

За статтею 57 Закону України «Про державну службу» (далі – Закон) державним службовцям надається щорічна основна оплачувана відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо законом не передбачено більш тривалої відпустки, з виплатою грошової допомоги в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Законодавством не передбачено обмежень щодо кількості днів щорічної основної відпустки для виплати грошової допомоги в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Статтею 59 Закону передбачено, що щорічні відпустки надаються державним службовцям у порядку та на умовах, визначених законодавством про працю.

Так, згідно зі статтею 12 Закону України «Про відпустки» щорічну основну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь – якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менш як 14 календарних днів. При цьому, ця частина відпустки не обов’язково має бути першою її частиною.

Отже, в разі поділу щорічної основної відпустки на частини грошова допомога в розмірі середньомісячної заробітної плати виплачується за заявою працівника один раз на рік під час надання будь – якої з частин щорічної основної відпустки, незалежно від кількості днів такої відпустки.