Результати Паралімпіади 2018 у Пхьончхані за підсумками четвертого дня змагань

Паралімпіада: Українці зібрали два повні комплекти нагород в біатлоні

Спортсмени національної параліпмійської збірної у четвертий день змагань додали до медальної скарбнички України ще два повні компелекти нагород в біатлоні.

Чемпіоном Паралімпіади-2018 на дистанції 12,5 став наймолодший спортсмен української команди, 18-річний дебютант з Тернополя Тарас Радь.

У жіночій гонці на дистанції 10 км не було рівних Оксані Шишковій. Ще одна наша співвітчизниця, яка брала участь у гонці на цій дистанції Ольга Прилуцька зупинилася за крок від п’єдесталу.

Ігор Рептюх виборов срібло, свою третю нагороду.

Двоє українців стали призерами гонки серед спортсменів з порушенням зору – у Олександра Казіка – “срібло”, у Юрія Уткіна – “бронза”.

Людмила Ляшенко виборола бронзу на середній дистанції. Це також третя нагорода спортсменки на цій Паралімпіаді.

Відтак, маючи в своєму активі п’ять золотих, чотири срібні та шість бронзових нагород, українська паралімпійська збірна підіймається на другу сходинку загальнокомандного медального заліку.