Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавка Ольга Криндач, яка 28 років стояла на квартирній черзі, отримала сертифікат на житло

Полтавка Ольга Криндач, яка 28 років стояла на квартирній черзі, отримала сертифікат на житло

Три десятиліття полтавка Ольга Криндач віддала державній службі. Нині жінка працює головним державним інспектором відділу податків і зборів фізичних осіб Державної податкової інспекції у місті Полтава Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області.

Довгих 28 років вона чекала на отримання квартири. Так склались сімейні обставини, що уже кілька років вона проживає в гуртожитку, не маючи власного житла. 14 березня напередодні професійного свята – Дня працівника фіскальної служби – Ольга Миколаївна одержала омріяний сертифікат на житло. Вручив його міський голова Олександр Мамай. Про це повідомили у Полтавській міськраді.

Про проблему Ольги Криндач очільник Полтави добре знав, адже вперше вони зустрілись на особистому прийомі близько місяця тому, куди жінка і прийшла зі своєю бідою. Як говорить вже власниця сертифікату, на такий швидкий результат, тим більше позитивний – не сподівалась взагалі:

– Після розлучення з чоловіком я залишилась без даху над головою. Кілька років винаймаю кімнатку у гуртожитку. Ясна річ, що хочеться вже свого «кутка». Перш ніж записатись на прийом, дуже вагалась. Але вже «наболіло»… Ось зараз тримаю у руках цей сертифікат і не вірю, що це усе зі мною насправді… Вдячна щиро і безмежно.

Під час розмови з Ольгою Миколаївною Олександр Мамай зазначив, що житлові питання – найболючіші для більшості полтавців. Його принципова позиція – до відзначення усіх професійних свят вручати сертифікати на отримання житла тим, хто вкрай цього потребує, адже кожен з цих людей тяжко і самовіддано працює на благо територіальної громади міста.

– Саме робота податківців дає можливість сформувати міський бюджет, завдяки якому розвивається та живе наше місто, – переконаний мер. – Багато складних питань вирішується саме працівниками даної сфери. Цей сертифікат є цілком заслуженим. Сумлінно, відповідально, тяжко Ольга Криндач пропрацювала 30 років. Переконаний, це чудовий подарунок до професійного свята.

Не стримуючи сліз Ольга Миколаївна подякувала міському голові за турботу і небайдужість та поспішила поділитися щастям по телефону зі своєю донею, яка проживає у Кременчуці.