Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«На Полтавщині успішно діє регіональний штаб з ліквідації боргів по аліментах», – Олег Тимченко

«На Полтавщині успішно діє регіональний штаб з ліквідації боргів по аліментах», – Олег Тимченко

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області з 14 лютого успішно працює регіональний  штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів.

На сьогоднішній день  штабом здійснено виїзди до Автозаводського та  Крюківського ВДВС міста Кременчук ГТУЮ у Полтавській області, Лубенського та Миргородського міськрайонного ВДВС ГТУЮ у Полтавській області, Пирятинського та Великобагачанського ВДВС ГТУЮ у Полтавській області,  Шевченківського ВДВС м. Полтава ГТУЮ у Полтавській області, де з метою оперативного виконання закону #ЧужихДітейНеБуває державним виконавцям надано методичну допомогу, проконтрольовано їх роботу та проведено перевірку  стану виконання рішень зі стягнення аліментів з недобросовісних боржників.

Завдяки ефективній роботі регіонального штабу станом на 12 березня на користь 20 212 дітей стягнуто аліментів на суму понад 39,4 млн грн.

Начальник головного територіального управління юстиції у Полтавській області  Олег Тимченко