Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині стартувала всеукраїнська акція «Квартира під охорону-2018»

На Полтавщині стартувала всеукраїнська акція «Квартира під охорону-2018»

За умовами акції, з 1 по 15 березня підрозділи охорони зможуть взяти ваше житло під охорону за половину вартості монтажних послуг, тобто замовник сплачує вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів виконають за половину їх вартості, – розповів керівник Миргородського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Полтавській області Микола Філоненко.

Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону, власність гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін.
У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання на пульт Управління поліції охорони надійде сигнал «Тривога» й мобільна група добре підготовлених та належно екіпірованих поліцейських прибуде за кілька хвилин на місце події й не дасть зловмисникам заволодіти чужим майном.
При виконанні робіт із обладнання помешкань системою охоронно-тривожної сигналізації використовуються прилади, що пройшли відповідну сертифікацію та рекомендовані для організації охорони об’єктів.

Отримати додаткову інформацію або замовити послуги поліції охорони можна, звернувшись безпосередньо до територіального підрозділу поліції охорони в Полтавській області або зателефонувавши за номерами контактно-інформаційного центру: 080 050 22 20, 099 050 22 20, 097 050 22 20, 073 050 22 20.