Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині розпочалась перевірка стану цивільного захисту населення (ФОТО)

На Полтавщині розпочалась перевірка стану цивільного захисту населення (ФОТО)

Сьогодні у Полтавській ОДА відбулась нарада щодо комплексної перевірки комісією ДСНС України виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб в області.

У нараді взяли участь члени комісії ДСНС України на чолі з першим заступником голови ДСНС України Олегом Мельчуцьким, керівники районних держадміністрацій, міськвиконкомів, ОТГ (у режимі відеозв’язку), члени регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, керівники спеціалізованих служб цивільного захисту, керівництво ГУ ДСНС України у Полтавській області та територіальних структурних підрозділів.

“Полтавщина є стабільним регіоном щодо цивільного захисту населення, тому мені хотілося, щоб ми мали тенденцію на покращення нашої готовності також у нашій роботі необхідно звернути увагу на підготовку населення до дій під час надзвичайних ситуацій”, – сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

У перший день комісія перевірятиме документацію по стану цивільного захисту населення структурних підрозділів Полтавської ОДА. Загалом же перевірка триватиме до 22 березня.

“Непотрібно боятись перевірка, адже нашим першочерговим завданням є об’єктивність та наданням методичної допомоги”, – наголосив перший заступник голови ДСНС України Олег Мельчуцький.

Під час наради начальник Управління з питань цивільного захисту ОДА Віктор Стеблянко розповів присутнім про кількість надзвичайних подій у 2017 році.

“В середньому на території області трапляється більше 3 тисяч надзвичайних подій у рік. Протягом останніх років тенденція загиблих та постраждалих людей йде на зменшення. Також торік за кошти обласного бюджету придбано автомобіль для розмінування та катер”, – повідомив Віктор Стеблянко.

Здебільшого минулоріч надзвичайні ситуації зафіксовані на автотранспорті, АЧС та підтоплення домогосподарств у трьох районах Полтавщини.

На території області створили 25 мобільних груп.

“Цивільний захист населення — це відповідальність не тільки служб цивільного захисту, а й всієї влади. Ми повинні провести таку роботу, щоб наше населення розуміло, що їм робити під час виникнення загрози для життя чи здоров’я”, – наголосив Валерій Головко.