Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На оздоровлення дітей пільгових категорій влітку 2018 року в бюджеті Кременчука передбачено понад 2 млн грн

На оздоровлення дітей пільгових категорій влітку 2018 року в бюджеті Кременчука передбачено понад 2 млн грн

З метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей в позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку 16 березня виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про затвердження Положення про порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів міського бюджету». На оздоровлення дітей пільгових категорій влітку 2018-го в бюджеті міста передбачено понад 2 млн грн. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

До дитячих закладів оздоровлення та відпочинку направляються діти віком від 7 до 18 років. Бюджетні кошти спрямовуватимуться на організацію  оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, а саме:

– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

– бездоглядних та безпритульних дітей;

– дітей із багатодітних сімей;

– дітей із малозабезпечених сімей;

– дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов`язків;

– дітей, які  постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

– дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;

– дітей, які потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи;

– дітей із сімей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у місті Кременчуці;

– дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення;

– дітей, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій;

 – дітей з інвалідністю;

– талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд;

– дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

Путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаватимуться безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 10, 20 чи 30 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (опікунів, піклувальників, інших законних представників дитини) або інших джерел, не заборонених законодавством.

Путівки з повною оплатою за рахунок коштів бюджету надаються – дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування;  бездоглядним та безпритульним дітям;  дітям з багатодітних сімей;  дітям з малозабезпечених сімей;  дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов`язків;  дітям, які постраждали від стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;  дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;  дітям, потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи;  дітям із сімей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у місті Кременчуці;   дітям, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення;  дітям, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій.

Путівки з частковою оплатою у розмірі 10 відсотків від вартості путівки, яка сплачується за рахунок коштів батьків (осіб, які їх замінюють): дітям з інвалідністю за відсутності медичних протипоказань та здатних до самообслуговування.

Путівки з частковою оплатою у розмірі 20 відсотків від вартості путівки, яка сплачується за рахунок коштів батьків (осіб, які їх замінюють): талановитим та обдарованим дітям – переможцям міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінникам навчання, дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд.

Путівки з частковою оплатою у розмірі 30 відсотків від вартості путівки, яка сплачується за рахунок коштів батьків (осіб, які їх замінюють):  дітям, що перебувають на диспансерному обліку.

З початку року розпочато реєстрацію дітей у банку даних на здоровлення за бюджетні кошти у 2018 році. Процес реєстрації здійснюється через Департамент «ЦНАП у м. Кременчуці» послуги 25 – 04 і 25 – 05, які також можна замовити у онлан режимі.

Замовники послуг можуть записатися до електронної черги:

  • на рецепції ЦНАП/виконкому у головному офісі (площа Перемоги, 2, 1-й поверх приміщення адмінбудівлі виконкому Кременчуцької міської ради), або у Крюківській філії (вул. І.Приходька, 90, 1-й поверх приміщення адмінбудівлі Крюківського виконкому каб. 108);
  • по одному із зручних телефонних номерів: головний офіс  3-01-76, 067-40-55-080, 066-888-02-06, Крюківський відділ телефон 6-02-04; 
  • через сайт Центра http://cnap-kremen.gov.ua. Покрокові, детальні інструкції як зареєструватися в Особистому кабінеті і не тільки на сайті ЦНАП за посиланням http://cnap-kremen.gov.ua/help/.