Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі учасники АТО продовжують отримувати грошові компенсації для придбання житла

Кременчуцькі учасники АТО продовжують отримувати грошові компенсації для придбання житла

На засіданні міської комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб із інвалідністю про виплату грошової компенсації на отримання житла, що відбулася під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової, погодили 9 кандидатур учасників АТО з Кременчука, які відповідно чинного законодавства мають можливість скористатися компенсацією.

Ольга Усанова наголосила, що відповідно до змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, що набули чинності в лютому 2018 року, правом на отримання грошової компенсації з державного бюджету для придбання власного житла, додатково наділені: члени сімей загиблих (тих, що пропали безвісті), померлих учасників АТО, смерть яких настала внаслідок захворювання, одержаного під час безпосередньої участі в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО у період її проведення; особи з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок захворювання, одержаного під час безпосередньої участі в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО у період її проведення. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
У рамках міського засідання, розглянули 10 пакетів документів, що надійшли від кременчужан вищезазначених статусів і, які перебувають на квартирному обліку та раніше не отримували грошову компенсацію для придбання житла.  
По 9 кандидатурам учасників АТО прийняли схвальні рішення з визначеним розміром грошової допомоги, передбаченою Порядком виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх родин. У  залежності від того, який статус має учасник АТО, скільки входить до складу його родини осіб, скільки коштує 1 кв. метр житлової площі в регіоні тощо, прийняли рішення про надання адресних відшкодувань, що мають виділятися з державного бюджету для придбання власного житла. Зокрема, розмір грошової компенсації коливатиметься приблизно в межах від  606 тис. гривень до 1 млн гривень.