Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Керівником канадської королівської кінної поліції вперше стала жінка

Керівником канадської королівської кінної поліції вперше стала жінка

За майже сто років існування канадської королівської кінної поліції, її комісаром стала жінка – Бренда Лакі. Про це рішення оголосив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє Укрінформ.

“Радий оголосити про призначення Бренди Лакі 24-им комісаром Канадської королівської кінної поліції. Вона – прекрасний лідер, відомий своєю наполегливою працею, відданий офіцер, та особа, яка постійно шукає способи покращити статус-кво”, – сказав Трюдо.

Повідомляється, що новий комісар відіграватиме ключову роль у примиренні із корінними народами, просуванні гендерної рівності, вирішенні проблем, пов’язаних із домаганнями та захистом прав і свобод канадців.

Зазначимо, що Канадська королівська кінна поліція – це єдиний всеканадський правоохоронний орган. Кількість працівників у ній становить майже 20 тис осіб.

Бренда Лакі, окрім служби у різноманітних підрозділах Канадської королівської кінної поліції в кількох регіонах Канади, також працювала із ООН у колишній Югославії та допомагала тренувати поліцейських у Гаїті. Попередній комісар Боб Полсон пішов на пенсію минулого року. Для підбору заміни, створили спеціальний комітет, шість членів якого були жінками і троє – чоловіками.