Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Фахівці Держпраці у Полтавській області надали відповідь на питання: Хто має право на безоплатне забезпечення молоком за роботу із шкідливими умовами праці?

Фахівці Держпраці у Полтавській області надали відповідь на питання: Хто має право на безоплатне забезпечення молоком за роботу із шкідливими умовами праці?

Відповідно статті 166 КЗпП України та статті 7 Закону України «Про охорону праці» право на безоплатне отримання молока або інших рівноцінних харчових продуктів мають працівники, зайняті на роботах із шкідливими умовами праці.

Державними санітарними нормами та правилами «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу», затвердженими наказом Міністерства охорони здоров’я України від 08.04.2014 № 248, визначено, що шкідливі умови праці характеризуються такими рівнями шкідливих виробничих чинників, які перевищують гігієнічні нормативи і здатні чинити несприятливий вплив на організм працівника та/або його потомство.

Віднесення робіт до категорії зі шкідливими умовами праці та визначення права на пільги й компенсації працівникам за роботу в цих умовах залежить від результатів атестації відповідних робочих місць за умовами праці згідно з Порядком, затвердженим постановою КМУ від 01.08.1992 № 442 (надалі – Атестація).

Враховуючи викладене, якщо за результатами Атестації встановлено перевищення гранично – допустимої концентрації хімічних речовин на відповідних робочих місцях, роботодавець зобов’язаний забезпечити безкоштовну видачу молока чи інших рівноцінних харчових продуктів.

На даний час питання безкоштовної видачі працівникам молока вирішується згідно з Порядком безоплатної видачі молока або інших рівноцінних харчових продуктів робітникам і службовцям, зайнятим на роботах із шкідливими умовами праці, затвердженим постановою Державного комітету СРСР з праці та соціальних питань, Президії Всесоюзної центральної ради професійних спілок від 16.12.1987 № 731/П­13 (далі — Порядок № 731).

Як зазначено у п.1 Порядку № 731 підприємство самостійно вирішує питання, пов’язані з безоплатною видачею працівникам молока чи інших рівноцінних харчових продуктів на підставі Переліку хімічних речовин, під час роботи з якими у профілактичних цілях рекомендоване вживання молока або інших рівноцінних харчових продуктів, затвердженого Міністерством охорони здоров’я СРСР від 04.11.1987 № 4430­87.

Також адміністрація та профспілковий комітет за погодженням із радою трудового колективу підприємства (об’єднання)у разі забезпечення нормальних умов праці приймають рішення щодо припинення видачі молока (ч. 2 п. 3 Порядку № 731).

Отже, якщо за результатами атестації робочих місць за умовами праці, на підставі проведених досліджень, фактичні значення хімічних речовин не перевищують гранично – допустимих концентрацій, тобто умови праці є допустимими, безоплатна видача молока або інших рівноцінних харчових продуктів на цих робочих місцях припиняється.

В той же час на підставі ст. 91 КЗпП України та ч. 3 ст. 7 Закону України «Про охорону праці» підприємства, установи, організації в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів можуть встановлювати за колективним договором (угодою, трудовим договором) додаткові порівняно з законодавством трудові і соціально-побутові пільги для працівників.

Начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Полтавській області В. Полєнова