Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина Фотогалерея 

Для ЗСУ добровольці завжди були перші, першими є і першими залишаться, – у Полтаві відзначили День українського добровольця (ФОТО)

Для ЗСУ добровольці завжди були перші, першими є і першими залишаться, – у Полтаві відзначили День українського добровольця (ФОТО)

Сьогодні у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відзначили День українського добровольця.

На концерт прийшли добровольці, сім’ї загиблих воїнів, студенти та мешканці міста. Також, взяли участь в урочистому заході з нагоди  свята заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, депутат Полтавської районної ради Віталій Турпітько.

Захід розпочався з вшанування пам’яті полеглих та покладання квітів на Алеї Героїв.

З вітальним словом до присутніх звернувся Микола Білокінь:

 

Вічна пам’ять тим хлопцям, які поклали життя на вівтар нашої України. Спасибі хлопцям — добровольцям, які захищали нашу державу. ОДА допомагає громадським організаціям учасників АТО та добровольцям, адже це наш обов’язок”.

Також до привітального слова приєднався Анатолій Ханко:

Слава тим хлопцям, які у 2014, 2015, 2016 роках не ховалися, не знайшли відмазок, а пішли воювати — захищати нашу державу. Дуже вдячний батькам тих, хто загинув, за те, що ви змогли виховати мужніх патріотів. Нам, добровольцям, необхідно не забувати рідних тих хлопців і дівчат, які поклали свої життя на війні, особливо їхніх дітей. Нам потрібно перемогти, щоб нашим дітям не довелося воювати”.

Також Ханко закликав присутніх допомагати волонтерам.

Для ЗСУ добровольці завжди були перші, першими є і першими залишаться”, – сказав голова Полтавської організації Всеукраїнської спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місії Володимир Голованюк.

Також, під час урочистостей, народною відзнакою орденом “Лицарський хрест добровольця” посмертно нагородили добровольців Полтавщини.

“Коли росіяни прийшли в Крим, я добровільно пішов у міський комісаріат і написав заяву про призов. У перший день мобілізації, 18 березня — я був призваний, тому для мене День добровольця — це день тих людей, які без повістки прийшли у військові комісаріаті, добровольчі батальйони і виконали свій обов’язок по захисту Батьківщини. Я був начальником медичного пункту 3 батальйону 72 ОМБ. Чимало було загиблих, але раділи тому, скільки життів вдалося врятувати”, – розповів доброволець, учасник АТО, депутат Полтавської райради Віталій Турпітько.

Для присутніх виступали полтавські колективи “Воїн”, “Козаки” та вихованці ОЦЕВУМ.