Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Біля Стіни Плачу знайшли загадкову печатку

Біля Стіни Плачу знайшли загадкову печатку

На території Єрусалиму виявили печатку стародавнього монарха, який правив містом близько 2700 років тому.

Вчені-археологи порадували науковий світ сенсаційним відкриттям. Біля Стіни Плачу вони знайшли ексклюзивну реліквію – стародавню 2700-річну печатку.

Вона створена з глини, товщиною в 2-3 міліметри. Форма знахідки овальна, на ній зображені двоє чоловіків, які вітають один одного піднятими руками. На печатці є напис, який вдалося розшифрувати “Належить правителю Єрусалиму”. Згідно з даними археологів, овал створили в період між VII і VI століттями до Різдва Христового.

Форма знахідки овальна, на ній зображені двоє чоловіків - фото 218685

Форма знахідки овальна, на ній зображені двоє чоловіків

Печатку виявили на відстані в сотню метрів на захід від Стіни. Вчені вважають, що вона належала високопоставленому жителю Єрусалима, або ж археологи знайшли буллі: печатку для запечатування послань.

До цього експерти знайшли на півночі Ізраїлю рукотворну печеру, де був кухонний горщик з людськими кістками. Ймовірно, це останки легіонера із Стародавнього Риму.

У водах Тихого океану “спливла” зникла більше ніж століття тому субмарина. Уламки підводного човна австрійського Королівського флоту АЕ1 знайшли неподалік від берегів Папуа-Нової Гвінеї.

Джерело: evz.ro