Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві в День закоханих одружилася рекордна кількість пар (ФОТО)

У Полтаві  в День закоханих одружилася рекордна кількість пар (ФОТО)

У Полтаві 14 лютого, в День Святого Валентина, одружилася рекордна кількість закоханих – 40 пар.

Для Анастасії та Дмитра Колісник – це символічна дата. Молодята познайомилися через соцмережі.

– Вирішили одружитися саме сьогодні. У мене було 12 лютого день народження. Тож хочемо, щоб всі свята були поряд, – розповіла наречена Анастасія.

Вітали молодят начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко та Полтавський міський голова Олександр Мамай. Очільник міста подарував  подружжю триденну подорож до Львова.

Загалом на Полтавщині одружилося 70 пар.

За словами Олега Тимченка, цей рік перевершив усі за кількістю одружених. Минулого року в області уклали шлюб 50 пар.

– У кожної людини є багато знакових подій в житті. Одна з них – це створення нової родини. І символічно, що саме сьогодні, в день закоханих, на весільний рушник на Полтавщині стануть 70 пар. У минулому році цього дня одружилося 50 пар. Загалом, сьогодні в Україні кількість наречених, які стануть на весільний рушник – 1830. На Полтавщині сьогодні одружуються різні за віком пари. Наймолодшим по 21 року, а найстаршим – нареченій – 49, жениху – 64, – сказав Тимченко.

Крім того, 8 пар, які сьогодні одружуються, скористалися послугою «Шлюб за добу». Загалом, на Полтавщині з початки дії цієї ініціативи нею скористалися 356 пар. З них 38 пар уклали шлюб в перший місяць року. З 356 пар, які одружилися «за добу» жодного розлучення.