Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві продажі нових авто зросли майже на 50%

У Полтаві продажі нових авто зросли майже на 50%

Минулого місяця у Полтаві та області зареєстрували більше двохсот нових автомобілів. Порівняно із січнем 2017 року, продажі зросли майже на 50%.

За інформацією сайту з продажу автомобілів RST.ua, сума покупок у Полтаві становила понад 5 мільйонів доларів без врахування ціни додаткового обладнання. Половина автомобілів, які зареєстрували в регіоні, входить у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів. Ще 40% продажів – автомобілі, які дешевші 17 тисяч доларів. Середня ціна автомобіля у регіоні перевищила 25 тисяч доларів США.

Серед марок найбільше користувалися попитом автомобілі бренду Renault. У Полтаві витратили на 28 автомобілів цієї марки майже півмільйона доларів. Також часто купували Toyota – на 27 таких авто витратили 1 мільйон доларів. Найпопулярнішою моделлю у січні був кросовер Kia Sportage. У регіоні продали 14 таких авто.

У січні поточного року українці купили понад 6 500 нових автомобілів, що на 2 тисячі більше ніж у січні минулого року. Сума покупок становила 190 мільйонів доларів без врахування вартості додаткового обладнання. Найбільше грошей на легкові авто минулого місяця витратили у столиці – понад 75 мільйонів доларів.

Для порівняння, у січні 2017 року у Полтаві та області зареєстрували 146 нових автомобілів на суму 4 мільйони доларів. За 12 місяців 2017 року у регіоні зареєстрували понад 2 500 нових легковиків на суму 65 мільйонів доларів США.