Ви тут:
Полтавщина Р Суспільство 

У Полтаві представили голову обласного осередку політичної партії «ОСНОВА»

У Полтаві представили голову обласного осередку політичної партії «ОСНОВА»

12 лютого відбулася робоча поїздка до Полтави лідерів політичної партії «ОСНОВА» Андрія Ніколаєнка та Катерини Вайдич.

Поїздку здійснили у рамках регіонального туру партії. Лідери «ОСНОВИ» зустрілися з працівниками та керівництвом підприємств міста, поспілкувалися з бізнес-спільнотою та громадськістю регіону, а також представили голову обласного осередку партії «ОСНОВА» Наталію Щербак.

– Це наш другий візит до Полтави. Минулого разу ми презентували нашу політичну партію, Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030», зустрілися з активом міста та закликали людей об’єднуватися навколо наших ідей та цілей, – зазначила Катерина Вайдич.

Голова партії Андрій Ніколаєнко представив керівника Полтавської обласної організації «ОСНОВИ» – Наталію Щербак. ЇЇ кандидатуру обрали після детального обговорення серед спільноти Полтавщини.

– Ми покладаємо великі сподівання і на пані Наталію, і на Полтавщину, як на потужний регіон, який є носієм українськості та має розвинені промисловий і аграрний сектори економіки. Ми вважаємо, що Полтавщина, як і вся Україна, заслуговує на вищий рівень економічного розвитку, і сподіваємося, що саме команда нашої політичної партії зможе підготувати дієву стратегію розвитку регіону. Ця стратегія має стати важливим елементом Доктрини збалансованого розвитку України до 2030, яку ми просуваємо у масштабах всієї держави, – сказав Андрій Ніколаєнко.

Він наголосив, що сьогодні, на превеликий жаль, у суспільстві дуже легко знайти ті теми, які роз’єднують українців. І велика кількість політичних проектів спекулюють на таких чутливих темах, як мова, релігія, історія. Але потрібно шукати те, що обєднає Україну.

– Ми вважаємо, що важливо знайти ту ідею, той напрямок, який би українців об’єднував. І цим об’єднуючим фактором мають бути досягнення миру та економічний розвиток, відчутний для кожного українця. Саме тому була підготовлена візія України — Доктрина «Україна 203, в ідеології якої найвища цінність — це людина, – сказав Ніколаєнко.

Він наголосив, що Полтавщина — унікальний регіон зі своєю специфікою, з досягненнями та складнощами. Тому саме регіональна команда, а не Київ, повинна вирішувати, якими мають бути пріоритети для розвитку Полтавщини.

Наталія Щербак подякувала лідерам партії за довіру та розповіла про свої перші кроки на новій посаді.

– Перше — це підбір команди. Необхідно запросити людей справи, підприємців, педагогів, усіх, хто кожного дня займається своєю роботою якісно. Полтавський регіон дуже великий та працелюбний, у нас є багато можливостей та перспектив, але ними треба грамотно скористатися. Для цього партія «ОСНОВА» створює тут свій осередок, – зазначила Наталія Щербак.

Також, за її словами, в області з’явиться офіс, своєрідний координаційний центр, куди будь-яка зацікавлена людина зможе прийти, отримати інформацію та запропонувати свої ідеї.

– Мені близька ідеологія партії і ті інноваційні технології, які партія впроваджує, – підсумувала Щербак.

Насамкінець, Андрій Ніколаєнко анонсував презентацію партією «ОСНОВА» нової технології – спеціалізованого мобільного інтернет-додатку, що дозволить покращити комунікацію громадян та влади.

– Це унікальний для України продукт, його зараз немає у жодної політсили. Сучасні мобільні технології, з одного боку, дають можливість залучити у політичне життя країни тих, хто його уникає, а з іншого боку — це робить нас відкритими. Кожна людина матиме змогу вплинути на майбутнє країни, – сказав Андрій Ніколаєнко.