Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Прозорий, сучасний та зручний: до кінця року у Полтаві має з’явитися новий ЦНАП (ФОТО)

Прозорий, сучасний та зручний: до кінця року у Полтаві має з’явитися новий ЦНАП (ФОТО)

Новий, сучасний, прозорий, зручний та високотехнологічний муніципальний Центр надання адміністративних послуг має з’явитися у Полтаві уже до кінця цього року. Практичні аспекти реалізації даного проекту обговорили представники органів надавачів послуг області сьогодні на нараді у Полтавській ОДА.

– Новий ЦНАП у Полтаві має стати одним із найкращих в Україні. У будівництві беруть участь як Полтавська ОДА та рада, так і міська рада. Проект отримав підтримку у комісії, яка розподіляла кошти Державного фонду регіонального розвитку. Наші зусилля спрямовані на те, щоб кожна людина максимально швидко, комфортно і прозоро отримала різноманітні документи у майбутньому ЦНАПі, – розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Планується, що у новоствореному офісі надаватимуть 309 послуг. А за якістю обслуговування громадян, він конкуруватиме з ЦНАПами Вінниці, Рівного та Харкова.

Новий ЦНАП буде площею 2000 кв.м. та двоповерховим. На першому поверсі — три зони — зона очікування, зона інформування та зона обслуговування фронт-офіс.

У зоні очікування облаштують місця для суб’єктів звернення, платіжний термінал, банкомат, касу банку, місця з надання поштових послуг та з копіювання, ламінування документів та продажу канцтоварів. Також створять дитячий куточок, кафетерій, місця для розташування інвалідних та дитячих візочків.

На другому поверсі, зокрема, буде кабінет директора, кімната для переговорів, серверна та архівне приміщення.

– У першу чергу майбутній Центр має створити сучасні комфортабельні умови для всіх категорій отримувачів послуг. Тим самим оптимізувати процедурні питання та підвищити якість та зручність обслуговування, а отже докорінно викреслити поняття “коридорних очікувань”, – підкреслила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко.

У перспективі – підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між облдержадміністрацією та Полтавською міською радою щодо реалізації спільного комплексного проекту.


Система Orphus