Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

В YouTube посилили вимоги для блогерів, які хочуть монетизувати свої відео

В YouTube посилили вимоги для блогерів, які хочуть монетизувати свої відео

Тепер для того, аби транслювати рекламу на каналі, його власник мусить мати не менше  1000 підписників й 4000 годин переглядів на каналі. Про це Google повідомила у своєму блозі. Раніше для участі в партнерській програмі (YouTube Partner Program) достатньо було мати 10 тисяч переглядів.

У компанії ці зміни назвали жорсткими, але необхідними.

«Не можна заперечувати, що 2017 рік був складним роком, з низкою проблем, що зачіпають нашу спільноту та наших рекламних партнерів. Ми дбаємо про захист наших користувачів, рекламодавців та творців контенту й працюємо над тим, аби YouTube не став місцем, у якому можуть діяти а́ктори з поганими намірами», – пояснили в Google.

Для блогерів, які вже є членами партнерської програми, нові правила набудуть чинності з 20 лютого. Для нових учасників, які ще не долучились до програми, але мають такі наміри – з 16 лютого.

«Ми будемо уважно стежити за сигналами, такими як невдоволення нашої спільноти чи спам, щоб гарантувати відповідність нашій політиці», – зазначили в компанії.

У минулому році YouTube зазнала критики з боку рекламодавців через поведінку деяких популярних блогерів. PewDiePie, відомий через свої огляди відеоігор та стріми, в одному з роликів дозволив собі антисемітські жарти, після чого Disney розірвала з ним контракт. Блогер Логан Пол виклав запис із японського лісу Аокігахара, відомого також як  «ліс самогубців».

На відео було видно тіло людини, на яке знімальна команда натрапила там. Блогера розкритикували за публікацію відеоролика й невдовзі він видаливі його, вибачився за свою поведінку й оголосив про те, що зробить паузу в роботі.  YouTube згодом видалив його з програми лояльності Google Preferred та відклав проекти для YouTube Red, до створення яких планував залучити Пола.