Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні стартував відбір спортсменів для участі в “Іграх нескорених – 2018”

В Україні стартував відбір спортсменів для участі в “Іграх нескорених – 2018”

До національної команди відберуть 15 кращих спортсменів.

В Україні з 1 січня стартував відбір спортсменів Національної збірної для участі в “Іграх нескорених – 2018”. Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

“У 2018 році Ігри нескорених відбудуться 20-27 жовтня у Сіднеї (Австралія). Цьогоріч 15 учасників української збірної вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що у 2018 році спортсмени змагатимуться в таких дисциплінах: стрільба з лука, атлетика, веслування на тренажерах, екстремальне управління від Jaguar Land Rover, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, плавання, баскетбол на візках, регбі на візках.

Відзначають, що цього року в змаганнях візьмуть участь спортсмени з 18 країн, серед яких Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Велика Британія і США.

У 2017 році на “Іграх нескорених” 15 українських спортсменів завоювали 14 медалей: 8 золотих, 4 срібних і 2 бронзові.

“Ігри нескорених” (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими при виконанні службових обов’язків. Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь в “Іграх нескорених” як учасник багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід при виконанні завдань у межах АТО.