Ви тут:
Відео Комуналка Полтавщина Суспільство 

В інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» тривають ремонтні роботи (ВІДЕО)

В інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» тривають ремонтні роботи (ВІДЕО)

Сьогодні міський голова Віталій Малецький разом зі своїм заступником Дмитром Кравченком  та депутатом міської ради Костянтином Терещенко провели виїзду нараду  в інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», де наразі  тривають ремонтні роботи. Участь у ній також взяли представники підрядної організації. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Капітальний ремонт теплових, каналізаційних та водопровідних мереж цього закладу охорони здоров’я, які були просто у жахливому стані, проводиться за рахунок кошів обласного і міського бюджетів. За словами представника підрядної організації, ці роботи виконано практично на 90 %. Провели також ремонт та заміну обладнання теплового вузла. На першому поверсі ведеться ремонт боксів.
Міський голова Віталій Малецький обговорив із завідуючою інфекційним відділенням Іриною Ліфановою обсяг першочергових робіт, які мають бути проведені цього року. Керівник міста звернув увагу на те, що необхідно внести корективи у проектну документацію та зробити у боксах сучасний ремонт, замінити сантехніку, душові кабіни,  кахель, виконати ремонт у палатах, замінити на металопластикові вікна у боксах з боку коридорів, поставити нові радіатори опалення тощо. Він підкреслив, що краще, якщо пацієнтів у цьому відділенні буде менше, але події на кшталт тих, що відбуваються в  Миколаєві, де зареєстровано спалах гепатиту А, говорять про те, що інфекційне відділення має бути готове до роботи в нештатних ситуаціях. А пацієнти мають лікуватися у комфортних умовах. Планується, що цього року проведуть капітальний ремонт 4 боксів.
Віталій Малецький подякував депутатам міської та обласної рад  Костянтину Терещенко та Наталії Макаруші за підтримку та допомогу у вирішенні проблемних  питань округу (мікрорайону Молодіжного) та інфекційного відділення зокрема.