Ви тут:
Відео Суспільство ТОП-новина Україна 

Українські зброярі випробували нову надпотужну бойову ракету “Грім–2” (ФОТО, ВІДЕО)

Українські зброярі випробували нову надпотужну бойову ракету “Грім–2” (ФОТО, ВІДЕО)

Українські зброярі випробували двигун нової бойової ракети “Грім–2”. Відповідне відео і кадри оприлюднив у мережі Український мілітарний портал, пише 24 Канал.

Тактичний комплекс зможе вражати цілі на відстані до 300 кілометрів, а вага його бойового заряду сягає майже півтони. Моноблочна схема використовує осколково-фугасну або проникаючу осколково-фугасну ампулу. Система управління ракети є інерційною, що комплектується навігацією та системою наведення різного типу, зокрема, радіолокаційними та оптико-електронними. 

Ряд джерел стверджує, що дальність у 280 км – 300 км є формальним обмеженням для експортної версії ракети, а для потреб власної армії дальність стрільби комплексу може бути збільшена до 450-500 км.

Це повністю українська зброя, схожа за характеристиками на російські “Іскандери”. ЇЇ розробники – Павлоградський хімічний завод і підприємство “Південмаш”.

Польові випробування ОТРК “Грім” заплановані вже на 2018 рік. Військові експерти кажуть, що така ракета може серйозно змінити баланс сил на Донбасі.