Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна може стати одним з основних IT-центрів Європи, – Данилюк

Україна може стати одним з основних IT-центрів Європи, – Данилюк

Згідно з прогнозами, світовий IT-ринок у 2018 році зросте на 4,3% – до 3,7 трильйона доларів. А Україна має чудові умови для розвитку цього сектору.

Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк на офіційному відкритті найбільшої світової виставки електроніки CES-2018 в Лас-Вегасі (США), передає УНІАН.

«Наша країна має всі шанси стати одним з основних IT-центрів в Європі і, можливо, у світі. У нас є чудові стартапи, розвинена інфраструктура, висококваліфіковані фахівці і уряд, який розуміє необхідність створення кращих умов для бізнесу і готовий працювати над цим», – сказав він.

Міністр зазначив, що, згідно з прогнозами, розмір світового IT-ринку в 2018 році сягне 3,7 трильйона доларів, що на 4,3% більше, ніж у 2017 році.

За даними Української асоціації венчурного і приватного капіталу (UVCA), яка виступає організатором українського павільйону на виставці, цього року представлено в 2 рази більше українських стартапів, ніж минулого року. Серед них розробки в різних сферах від 3D друку до системи дорожнього контролю і віртуальної реальності.

«Слід зазначити, що в 2017 році 7 з 8 стартапів залучили інвестиції. Ми очікуємо, що цьогоріч 10 учасників повернуться в Україну з не меншими досягненнями: інвестиціями, партнерами і клієнтами», – зазначила виконавчий директор UVCA Ольга Афанасьєва.