Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У центрі Полтави продовжують добудовувати скандальний МАФ

У Полтаві на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної Сотні підприємниця Олена Дрозд повідомлення правоохоронців ігнорує та продовжує будувати скандальний кіоск.

Як пише Змiст, власниця МАФу Олена Дрозд не узгодила його встановлення з правоохоронними органами, що є адміністративним правопорушенням.

Тож, жінка, згідно з чинним законодавством, має сплатити штраф та демонтувати розміщену без дозволу споруду. Однак, спочатку справу про порушення мають розглянути в Управлінні патрульної поліції.

Прес-офіцер Управління Наталія Ширіпова повідомила, що працівники відділу безпеки дорожнього руху, які складали адмінматеріали на Олену Дрозд, тримають ситуацію з МАФом на контролі.

Наразі власниця «не йде ні на який зв’язок».

«До неї були відправлені і матеріали на розгляд справи, і прохання прийти на розгляд справи. Патрульні щодня їздять за адресою, де вона проживає (яку вона вказала в заяві), до МАФу цього їздять, однак вона не йде ні на який зв’язок», – розповідає Наталія Ширіпова.

За словами прес-офіцера, поки Олена Дрозд власноруч не отримає направлення, притягнути її до відповідальності неможливо.

Попри це скандальний кіоск продовжують добудовувати. Так, нещодавно споруду облицювали пластиком золотистого кольору.

Зазначимо, що Олена Дрозд після перевірки споруди працівниками поліції взяла лікарняний. За інформацією прес-служби патрульних, у неї стався гіпертонічний криз (надмірне підвищення артеріального тиску).

Нагадаємо, працівники Нацполіції відразу після встановлення кіоску вирушили на його місце розташування, аби вручити підприємиці припис про демонтування споруди. Однак так і не змогли цього зробити, оскільки Олена Дрозд сіла в автівку і втекла з місця події.