Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА обговорили новий порядок розподілу коштів обласного бюджету на фінансову підтримку ГО пільгових категорій населення

У Полтавській ОДА обговорили новий порядок розподілу коштів обласного бюджету на фінансову підтримку ГО пільгових категорій населення

Сьогодні у полтавській ОДА обговорили новий порядок розподілу коштів обласного бюджету на фінансову підтримку громадських організацій пільгових категорій населення. Про це повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Голова Громадської Ради при ОДА Володимир Голуб провів відкрите розширене засідання Комісії з питань соціального захисту населення та Комісії з питань ветеранів та учасників бойових дій Громадської ради при облдержадміністрації.

Обговорили проект Порядку розподілу та використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на фінансову підтримку організаційної діяльності обласних громадських організацій інвалідів, ветеранів, учасників бойових дій та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

Також участь у громадському обговоренні взяли директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, перший заступник директора Департаменту соціального захисту облдержадміністрації Ніна Черняк, громадські активісти. 

Учасники зібрання узгодили остаточну редакцію зазначеного проекту Порядку розподілу коштів з урахуванням пропозицій учасників обговорення. Також вирішили опублікувати всі звіти про витрачені громадськими організаціями бюджетні кошти на офіційних веб-сайтах структурних підрозділів облдержадміністрації – розпорядників цих коштів.