Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відзначали десяту річницю дитячого журналу “Діє-Слово”

У Полтаві відзначали десяту річницю дитячого журналу “Діє-Слово”

Учора у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся комплексний захід “Коли всі разом, і дорослі, й діти, літературні створюють дива”, який створений до десятої річниці журналу “Діє-Слово”.

Дитячий альманах «Діє-Слово» випускають десять років поспіль за кошти обласного бюджету. Його наклад – півтисячі примірників. Журнал розрахований на співпрацю із творчими дітьми Полтавщини. 

Під час святкового заходу були перегорнуті сторінки історії журналу “Діє-Слово”, відбулося обговорення перспектив розвитку з його творцями.

“Мені б дуже хотілося, щоб альманах і надалі існував. Хочеться, щоб журнал був незвичайним, особливим, цікавим та не схожим на інші журнали, для цього ми впровадили пілотний проект, де в якості журналістів виступали самі діти”- говорить член редколегії журналу  Віктор Сердюк.

На заході відбулася презентація книги   Віктора Сердюка “Усі дива трапляються в дитинстві”. Студія “Перевесло” та гурток образотворчого мистецтва “Фенікс” презентували свої доробки.

“Ми плануємо запровадити нову рубрику пов’язану з історією полтавського краю, де буде розповідатися про історичні місця та історію будинків. Також у ній повинна бути сторінка розваг. Кросворди або ребуси, які будуть пов’язані з літературними митцями рідного краю”- розповідає Віктор Сердюк.

На завершення  діти з гуртка “Третій дзвоник”  показали глядачам виставу “Таємниці різдвяних подарунків”.