Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відкрили виставку фоторобіт, присвячену патріотам України

У Лубнах відкрили виставку фоторобіт, присвячену патріотам України

Днями в одному із залів галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрили виставка робіт фотожурналіста та волонтера, члена народного фотоклубу «Софіт» Руслана Черненка. Виставка має назву «Україна – це ми» і присвячується патріотам України. Про це повідомили у Лубенській міській раді.

Виставку відкрив директор Лубенського краєзнавчого музею Віктор Верещака, голова Лубенської районної ради Григорій Угляниця вручив подяку Руслану Черненку, члену волонтерської групи «З рук в руки», фотокореспонденту за активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху на Лубенщині, патріотичне виховання молоді, об’єктивне висвітлення подій зони АТО.

Священник УАПЦ отець Олег Авраменко подякував своєму побратиму (адже отець теж займається волонтерською діяльністю) за його відданість і любов до України, голова громадського об’єднання «Лубенська районна спілка ветеранів антитерористичної операції» Леонід Шабля розповів про життєвий шлях Руслана Черненка, теплі слова на адресу автора виставки лунали із вуст помічника депутата обласної ради Олександра Сірика, Анатолія Куценка. Фотожурналіст та волонтер Руслан Черненко прочитав вірша про волонтерський рух, а в галереї неодноразово лунало: «Слава Україні! Героям Слава!».

Патріотичних почуттів додав виступ відомого бандуриста Віталія Мороза, який виконав повстанську пісню «Лента за лентою». Науковий співробітник Лубенського краєзнавчого музею Юлія Новоселецька вручила квіти Рулану Черненку від колективу музею.  Завершився захід подякою від громадської організації «PRєDKI», пролунали виступи Валентини Ляшенко і Тетяни Сафронової, і поки дівчата-єпархіалки запалювали свічки, Руслан Черненко оголосив хвилину мовчання на честь загиблих героїв, фото яких теж представлені на виставці. Під красиву мелодію, всіх гостей відкриття  дівчата-єпархіалки пригостили фруктами і печивом

Народився Руслан Черненко 20 липня 1970 року в м. Лубни на Полтавщині. Закінчив школу №2, СПТУ №13, за фахом – слюсар, після служби в армії, працював за спеціальністю на заводі «Лічмаш». За рекомендацією О. Василенка був позаштатним фотокореспондентом в газеті «Лубенщина». Згодом в Москві закінчив заочно факультет фотожурналістики та Московський інститут телебачення та радіомовлення. Займається з 2014 року волонтерською діяльністю.

Світлини Руслана Черненка розповідають глядачам про  життєві будні в зоні проведення АТО, показують звичайні радощі наших захисників, а також величність любові синів до своєї неньки України.