Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах презентували мультимедійний посібник зі сталого способу життя

У Лубнах презентували мультимедійний посібник зі сталого способу життя

4 січня  в приміщенні ресурсного інформаційно – методичного центру Лубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи №6 відбувся ознайомчий тренінг щодо роботи з матеріалами мультимедійного посібника “Крок за кроком”. Представили матеріал учасникам тренінгу експерти Міжнародної благодійної організації Інформаційний центр „Зелене досьє”.

В цілому у заході взяли участь понад 30 викладачів навчальних закладів Лубен, представники громадських організацій міста та місцевих засобів масової інформації.

Представили матеріали посібника експертки ІЦ «Зелене досьє» Тамара Малькова, Надія Шевченко та Ольга Ігнатенко. Вони розповіли учасникам, що мультимедійний посібник “Крок за кроком” для України розроблений задля підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, екологічними правами громадян та змінами, які люди можуть робити у своєму щоденному житті для того, щоб сприяти більш сталому розвитку українського суспільства.

Протягом навчання учасники здійснили віртуальний тур по посібнику, у якому наведена інформація по 22 темам, що стосуються захисту довкілля та сталого розвитку.

Також посібник містить серію з 48 інформаційних листків, які можуть використовуватися у освітній та груповій діяльності та енциклопедію з інформацією про 292 види, які є звичними для Центральної Європи та України зокрема. Також учасники взяли активну участь у рольовій грі «Розв’яжи дилему» та презентували можливі рішення з позиції кожної групи.

Тренінг відбувся у співпраці з Полтавською обласною молодіжною громадською організацією «Твій Світ» та за сприяння управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

На думку організаторів, посібник є гарним інструментом, який допоможе вчителю, працівнику неформальної освіти, активісту в контексті Концепції “Нової української школи”, формувати важливі компетентності учнів: компетентності в природничих науках і технологіях, інформаційно-цифрову та соціальні і громадянські компетентності.

По завершенню тренінгу учасники отримали USB-флеш – накопичувачі з мультимедійною версією посібника та сертифікати міжнародного зразка.

Матеріали “Крок за кроком” розповсюджуються безкоштовно, також безкоштовним є онлайн доступ.

“Крок за кроком” розроблявся Регіональним екологічним центром для Центральної та Східної Європи (РЕЦ) у тісній співпраці з українськими експертами та представниками організацій громадянського суспільства.

 

поширити новину: