Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Лубнах оголосили конкурс на щорічну премію імені Володимира Малика

У Лубнах оголосили конкурс на щорічну премію імені Володимира Малика

Журі з присудження щорічної премії ім. Володимира Малика оголошує конкурс на щорічну премію ім. В. Малика для письменників, літераторів, науковців, працівників освіти, культури, журналістики, митців, ділових людей, громадських і державних діячів за кращі творчі здобутки, присвячені темі історії України та рідного краю.

Премія присуджується за праці і досягнення, що опубліковані та оприлюдненні протягом останніх п’яти років за такими номінаціями: література і публіцистика; краєзнавство і народна творчість; мистецтво і монументальна скульптура. Про це повідомили у Лубенській міській раді.

Для участі в конкурсі претендентам необхідно подати лист – клопотання організації, що їх висуває, із зазначенням прізвища, імені та по батькові автора (авторів), назви чи змісту праці, часу її створення чи здійснення, місця публікації чи оприлюднення, фотокопії.

Пропозиції на здобуття премії ім. В. Малика необхідно надіслати до 20 січня 2018 року за адресою: м. Лубни вул. Ярослава Мудрого, 33, загальний відділ виконкому Лубенської міської ради.

Рішення журі про присудження премії буде оприлюднено в засобах масової інформації до дня народження Володимира Малика – 21 лютого.

Контактні телефони : 053-61-74-822, 053-61-72-725

Читайте також