Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах на виставці “Зимові фантазії” представили 270 дитячих робіт

У Лубнах на виставці “Зимові фантазії” представили 270 дитячих робіт

Учора в галереї мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки творчих робіт вихованців гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв «Зимові фантазії». Про це повідомили у Лубенській РДА.

Гуртковою роботою цього напрямку охопили 118 дітей, по 5 базових школах району, навчально-виховний процес здійснюють  5 керівників гуртків.

Вихованці гуртків – учасники обласних, всеукраїнських та міжнародних заходів, переможці обласних конкурсів: образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло», «Знай і люби свій край», рукоділля «Візерунки фантазій», конкурс дитячої творчості «Дивосвіт».

Переглянути вернісаж робіт юних аматорів завітали голова районної ради Григорій Угляниця, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Юлія Білокінь, творча інтелігенція Лубенщини, учні міських шкіл.

Сергій Сіряченко наголосив, що 270 представлених робіт є втіленням як безмежної дитячої фантазії, так і особистого бачення світу, його унікальності. Автори представлених робіт, діти у віці від 5 до 15 років, дуже різні, із своїм світосприйняттям і уявленням про життя. Але всіх їх об’єднує віра в добрі справи та позитивне ставлення до дійсності.

Роботи на зимову тематику відправлені на передову, зігрівають своїм теплом воїнів АТО, несуть часточку дитячої любові, передаючи атмосферу сімейного затишку.

Юлія Білокінь зазначила, що висока мистецька цінність тематичної експозиції вкотре доводить необхідність існування центру дитячої та юнацької творчості, який сприяє згуртуванню творчо обдарованих та здібних педагогів району, які крок за кроком здобувають знання та вміння в позашкіллі, використовуючи новітні форми в гуртковій роботі.