Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій виховній колонії відзначили Всесвітній День «Дякую»

У Кременчуцькій виховній колонії відзначили Всесвітній День «Дякую»

Сьогодні вихованці державної установи «Кременчуцька виховна колонія» відзначили Всесвітній День «Дякую»  одне з найбільш «ввічливих» свят у світі. Свято, яке підкреслює важливість ввічливого ставлення до ближніх і всіх людей в цілому.

Хлопцям нагадали, що не слід забувати про величезне значення хороших манер і дякувати людям та один-одному за гідні вчинки. Юнаки виконали вправи на розвиток почуття вдячності і вміння цінити добрі вчинки і ставлення інших людей, не тільки рідних і друзів, але й співробітників, знайомих, однокласників, сусідів. Перше завдання для юнаків було – написання «Листа вдячності», який міг бути адресованим мамі або тату, сестрі чи брату, коханій дівчині або другу. Хлопці писали листи та виводили старанно слова вдячності людям, яких люблять і цінують. Не менш цікавою і вправа «Вдячні спогади», під час якої юнаки згадували кожні п’ять років свого життя з народження та людину, яка подарувала хлопцеві найбільшу любов і радість в даний віковий період.

«На завершення вихованці переглянули документальні і музичні відеофільми, в яких «червоною стрічкою» наголошувалося на грандіозному і глибинному значенні слів вдячності один одному, на вмінні цінити добрі вчинки і гарне моральне ставлення інших людей до себе. Юнаки зрозуміли, що слово «дякую» – чарівне слово», – зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька