Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ГУ НП Полтавської області обговорили стан професійної підготовки та підвищення кваліфікації правоохоронців

У ГУ НП Полтавської області обговорили стан професійної підготовки та підвищення кваліфікації правоохоронців

У нараді, на чолі із заступником начальника поліції Полтавщини Володимиром Абрамовим та керівником управління кадрового забезпечення поліції області Сергієм Гавриком, взяли участь кадрові працівники апарату поліції та районних підрозділів. Про це повідомляє на своїй сторінці в мережі Фейсбук Поліція Полтавщини.

Обговорювали стан професійної підготовки та підвищення кваліфікації правоохоронців, розглянули актуальні питання службової діяльності, а також визначилися із пріоритетними напрямами.

Заступник начальника поліції Володимир Абрамов озвучив принципову позицію стосоно добору кандидатів на службу, а також суворого дотримання особовим складом дисципліни і законності.

Керівник кадрового апарату Главку поліції Сергій Гаврик зауважив на необхідності постійного самовдосконалення поліцейських, на покращанні набутих навичок та вмінь, відповідно до виконуваних функцій.

У контексті цього питання особливу вагу зосередили на підвищенні якості фахового навчання, що є невід’ємним складником професійної діяльності поліцейських.