Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гребінці встановлять 9 камер зовнішнього відеоспостереження автодоріг на в’їздах-виїздах в місто

У Гребінці встановлять 9 камер зовнішнього відеоспостереження автодоріг на в’їздах-виїздах в місто

При Гребінківському відділі поліції, після проведеного реформування, діють групи реагування патрульної поліції, що здійснюють цілодобове патрулювання вулиць, а також першими реагують на виклики за номером “102”, пише grebenka.com.

Ці групи створені з метою забезпечення публічного порядку і безпеки, захисту прав громадян, а також безпеки дорожнього руху. У місті наприкінці минулого року з’явився новий автомобіль, автопарк Гребінківського відділу поліції поповнився автомобілем “Mitsubishi Outlander”.

Спецавтомобіль призначений для роботи груп швидкого реагування. Сектор реагування патрульної поліції має дві патрульні машини.

Нова техніка допомагає правоохоронцям вчасно прибувати на місце події та служить для безпеки і спокою громадян. Наприклад, у минулому році у районі відбулося тридцять масових заходів, для забезпечення громадського порядку залучалися близько 160 працівників поліції. Всі заходи пройшли без порушень.

Патрульні поліцейські займаються профілактикою правопорушень. За минулий рік поліцейські склали 1099 адміністративних протоколів, стягнено штрафів на 1939218 гривень, встановили адміністративний нагляд для 9 осіб. Під час перевірки виявили 37 адміністративних правопорушень.

Зараз у Гребінціі триває процес встановлення системи відеоспостереження, монтують та налаштовують 9 камер зовнішнього відеоспостереження автодоріг на в’їздах (виїздах) в місто та села району.

Встановлення відеокамер сприятиме не тільки швидкому розкриттю злочинів, а і їх попередженню, вважають поліцейські. Гарантування безпеки дорожнього руху та розкриття злочинів потребує нових засобів та методів, які відповідають вимогам сьогодення.

Поліцейські патрульної служби проводять профілактичну роботу серед школярів. Начальник сектору реагування патрульної поліції Гребінківського відділу Олександр Новіков нещодавно провів з учнями початкової школи профілактичні заняття, нагадавши важливість дотримання Правил дорожнього руху. Такі зустрічі вже традиційно проводяться поліціянтами у школах міста.