Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цього року продовжать капремонти у позаміських таборах Кременчуцького району 

Цього року продовжать капремонти у позаміських таборах Кременчуцького району 

У Кременчуці за останні роки проведено великий обсяг робіт з капітального ремонту корпусів, будівель та оновлення обладнання у позаміських дитячих таборах відпочинку, що належать до комунальної власності міста, – ДЗОВ «Зоряний» та його філії СОК «Супутник». Повідомляють у Кременчуцькій міській раді.

Минулого року за рахунок міського бюджету було проведено капітальний ремонт 2-х корпусів табору «Зоряний»  із облаштуванням у них туалетів, оновлення меблів, виконано частковий ремонт ще одного корпусу, вуличних ногомийок, медичного кабінету, зведено навіс та встановлено нові лави на стадіоні,  альтанки біля спальних корпусів  та інше. У «Супутнику» виконали заміну мереж водопроводу, ремонт  дахів корпусів, а також  капремонт душових та покрівлі двоповерхового корпусу та інше.

Цього року у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний» планують виконати капітальний ремонт ще трьох корпусів із облаштуванням там санвузлів, щоб вони відповідали сучасним стандартам. Відремонтують і гуртожиток для персоналу.  У СОК «Супутник» заплановано капітально відремонтувати 2-поверховий спальний корпус. На ремонт з міського бюджету виділено близько 5,7 млн. грн.