Спортсмени з Горішніх Плавнів привезли нагороди з чемпіонату України з кульової стрільби

у Львові проходив відкритий зимовий чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні.

Чемпіонат України зібрав 19 команд спортсменів з 13 областей України та м.Києва.

Наше місто у складі збірної команди Полтавської області представляли 7 спортсменів ДЮСШ №1.

Про це повідомили в відділі культури та спорту міської ради. М. Горішні Плавні.

Спортсмени змагалися в одиночній та в командній першості.

Городинець Максим став срібним призером вправі МП-6 особисто та виборов дві бронзові нагороди в командному заліку у вправах МП-6 та МП-10.

Небесний Олексій (тренер-викладач ДЮСШ №1) виборов дві бронзові нагороди в командному заліку у вправах МП-6 та МП-10.

У загально-командній першості серед областей, збірна Полтавської області посіла 11 місце (779 очей) серед 19 команд-учасниць чемпіонату.