Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сьогодні у Решетилівці провели засідання “круглого столу” до 120-річчя від дня народження Юрія Горліс-Горського

Сьогодні у Решетилівці провели засідання “круглого столу” до 120-річчя від дня народження  Юрія Горліс-Горського

У Решетилівці в приміщенні центральної районної бібліотеки провели засідання “круглого столу”, присвячене 120- й річниці від дня народження нашого земляка Юрія Горліс-Горського.

На нього зібралося чимало небайдужих прихильників та поціновувачів історичної особистості. Серед них заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко, депутат районної ради Олег Коцар, перший заступник голови Решетилівської РДА Іван Черкун, заступник голови райради Віктор Бережний, начальник відділу освіти,молоді та спорту РДА Володимир Зінченко, завідувач відділу культури та туризму РДА Світлана Гудзь, представники місцевої гімназії Ігор Гмиря та Наталія Ширшова, методист міського центру туризму Ігор Купенко, місцеві активісти. Про це йдеться на сторінці Решетилівщини у Фейсбук.

Захід проходить під головуванням директора районного краєзнавчого музею Юрія Кісіля. Присутні переглянули презентаційний документальний фільм про Юрія Горліс-Горського та приступили до широкого обговорення по темі відродження штучно забутих героїв і патріотів України.